neděle 21. července 2019

První unboxingTaky bylo pro Vás vždy holení NOČNÍ MŮRA a něco co jste dělaly nerady ? Přesně tak jsem to měla vždy já. Holení bylo něco co jsem doslova nesnášela, ale co si budem, MUSELA JSEM TO ABSOLVOVAT!
A protože si myslím, že by člověk měl dělat vše s úsměvem a nebo to nedělat vůbec, pořídila jsem si ,,hračku".


REMINGTON -RECHARGEABLE LADY SHAVER
smooth silky

  Nebo-li dámský holící strojek od Remingtonu.
Model No WDF5030
Součástí balení byla i ZADARMO cestovní sada různých produktů.(VIZ FOTO)Objednávala jsem to přes internet na DATARTu. Celková cena výrobku byla cca 1000.- plus něco málo poštovné, balné. 
Doručení do 2 pracovních dnů je naprostá bomba.

Holící strojek je lehký, mírně hlučný ,což je u těchto strojků v podstatě jedno.Esteticky vypadá elegantně a dobře se drží v ruce .
Ze začátku strojek může i vynechávat chloupky, ale to je spíše tím, že je nový. Každému stroji z výroby chvilku trvá, než se dostane do chodu.
Vyměnitelná hlavice slouží dobře i k vyčištění a zabránění zanesení od chloubků.
Tento strojek je jak na mokré i suché holení. Což je velké plus . Volila jsem dobíjení přes kabel místo vyměnitelných baterií.Příjde mi to lepší že se nemusím bát kdy by mi asi tak došly baterky a mít v záloze nové. 
Součast strojku je i zastřihovač a bílý pýtlíček na uschování strojku v koupelně. 


Zatím jsem ho zkoušela jednou a můžu říct že oproti jednorázovým holítkům za 40 kc, neskutečný a užasný rozdíl. Teď už se budu na každé holení snad i těšit. 
Pokud zvažujete koupi podobného strojku, tento můžu jen a jen doporučit♥♥

2 komentáře:

  1. já už říkám několik let, že si pořídím holicí strojek a pořád na to zapomínám :DD tak děkuju za připomenutí, omrknu co je ještě na trhu! :)

    OdpovědětSmazat
  2. No po holicím strojku už pokukuji delší čas a tento vypadá fakt dost dobře :-) možná se nechám inspirovat :-)
    Ty jednorázové žiletky už mi přijdou strašně otravné :-/ takže je asi na čase "vystoupat" na jiný level a pořídit si konečně strojek :-)

    OdpovědětSmazat